اخباراخبار مهممعاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی

مراسم اختتامیه هفته فرهنگ و جشنواره حرکت برگزار شد

مراسم اختتامیه هفته فرهنگ و جشنواره حرکت با حضور پرشور دانشجویان سه شنبه ۲۱/۲/۱۳۹۵ در تالار شهیدبهشتی دانشکده اقتصاد و علوم سیاسی برگزار شد.

در این مراسم دکتر طهرانچی، رئیس دانشگاه، یکی از اهداف دانشگاه را تبدیل شدن به دانشگاه smart و innovative  ذکر کرد و ارتباط دانشگاه و صنعت و نقش آن در درآمدهای ملی را راضی کننده ندانست.

در ادامه دکتر میراحمدی، معاون فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی ضمن ارائه گزارش از فعالیت های مدیریت های معاونت عملکرد مدیریت ها را در ارائه خدمات به دانشجویان رو به بهبود دانست.

حجت الاسلام پورذهبی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، نیز نقش دانشجویان را در تقویت حس استقلال طلبی کشور، بسیار مهم توصیف کرد و تقابل غرب و برخی از کشورهای منطقه با ایران را ناشی از توانایی و موفقیت های کشور در عرصه های مختلف دانستند.

در این مراسم از وبسایت جدید معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی به آدرس http://farhangi.sbu.ac.ir  و طرح همسان گزینی دانشگاهی به آدرس  http://hoda.sbu.ac.ir رونمایی شد.

در پایان با حضور دکتر طهرانچی، دکتر میراحمدی، حجت الاسلام پورذهبی و مسئولان دانشگاه، از دانشجویان برگزیده انجمن های علمی، نشریات دانشجویی، تربیت بدنی، ایثارگران و خوابگاه ها تقدیر به عمل آمد.

گالری تصویری اختتامیه هفته فرهنگ و جشنواره حرکت

مطالب مرتبط

بسته