اخبارانجمن علمیدسته‌بندی نشده

دیدار نمایندگان انجمن های علمی دانشجویی با رئیس دانشگاه شهید بهشتی

روز شنبه ۱۰ مهر ماه ۱۳۹۵ ساعت ۹ تا ۱۰ جلسه مشترکی میان ریاست دانشگاه شهید بهشتی و نمایندگان انجمن های علمی دانشجویی برگزار شد. در این جلسه ابتدا دکتر منصور میراحمدی معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی به ارائه عملکرد معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی در مورد تشکل ها، کانون ها و انجمن ها به ویژه انجمن های علمی دانشجویی پرداختند.
مهدی رحمانی دبیر شورای دبیران انجمن های علمی دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی هم  به ارائه گزارشی از عملکرد انجمن های علمی دانشجویی پرداخت. رحمانی گفت : در دانشگاه شهید بهشتی بیش از ۶۳ انجمن علمی دانشجویی فعالیت می کنند که در یک سال گذشته حدود ۵۷۰ فعالیت را انجام داده اند. وی ضمن اشاره  به برگزاری نهمین جشنواره ملی حرکت، خاطر نشان کرد که انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه شهید بهشتی موفق به کسب چهار مقام شده اند.
در ادامه هر کدام از نمایندگان انجمن‌های علمی دانشجویی به ارائه مشکلات و مباحث مد نظر خود پرداختند و درخواست های خود را تقدیم ریاست محترم دانشگاه کردند. همچنین دکتر میراحمدی و آقای عظیمی مدیر کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید بهشتی به تکمیل مباحث ارائه شده پرداختند و مشکلات و مباحث پیش روی انجمن های علمی دانشجویی را بیان نمودند.
دکتر طهرانچی ریاست دانشگاه شهید بهشتی، نیز،  ضمن تقدیر از فعالیت های داوطلبانه دانشجویان عضو انجمن های علمی دانشجویی به ارائه نظرات خود پیرامون مباحث مطرح شده پرداختن و بیان کرد که سیاست دانشگاه شهید بهشتی همواره حمایت از فعالیت های دانشجویی بوده است. ایشان در ادامه قول های مساعدی جهت رفع مسائل و مشکلات انجمن های علمی دانشجویی دادند.
 در پایان رحمانی دبیر شورای دبیران دانشگاه شهید بهشتی لوح تقدیر وزیر محترم علوم تحقیقات و فناوری را که به پاس کسب مقام برتر دانشگاه شهید بهشتی در جهت تقویت انجمن های علمی دانشجویی اهدا شده بود را تقدیم ریاست دانشگاه کردند.

مطالب مرتبط

بسته