اخباراخبار مهمکانون های فرهنگی ، هنری و دانشجویی دانشگاه

طرح کمک رسانی به مناطق محروم شهرستان کوهرنگ

 

به اطلاع دانشجویان، اساتید و کارمندان می رساند که گروه صالحین در پی شناسایی مناطق محروم کشور، متوجه برخی از مشکلات فرهنگی، بهداشتی، آموزشی، رفاهی و عمرانی در بعضی از مناطق غیر برخوردار کشور گردیده است. شدت این کمبودها  گروهی از دانشجویان دغدغه مند دانشگاه را بر آن داشته است که یک سفر ۱۰ روزه را با هدف خدمات رسانی فرهنگی، عمرانی،  بهداشتی و آموزشی برای یکی از مناطق شناسایی شده (منطقه موگویی شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری) برنامه ریزی نماید. بدین وسیله اعلام می دارد کلیه اساتید ارجمند و همکاران گرامی در صورت تمایل به همکاری در این امر خیر و خداپسندانه می توانند هدایای نقدی و غیرنقدی( شامل  وسایل کمک آموزشی، خوراکیهای فاسد نشدنی، لباس و پتو و …) خود را تا تاریخ ۲۵/۵/۹۵جهت ارسال به مناطق مذکور تحویل دفتر معاونت فرهنگی و اجتماعی نمایند. پیشاپیش قدردان همکاری صمیمانه شما در این امر خیر بوده و از خداوند متعال برای شما بزرگواران جزای خیر مسئلت می نماییم.

کمک ویژه به دانش آموان : قیمت یک پک کمک آموزشی (شامل کیف یا کوله، خودکار، مداد، پاک کن، تراش، جا مدادی، خط کش، مسواک و خمیر دندان، مداد رنگی ۱۲ تایی، دفتر ۶۰ برگ و ۴۰ برگ،) ۳۰ هزار تومان برآورد شده است. در صورت تمایل با خرید یک پک کمک آموزشی تا ۲۵ مردادماه ۹۵،  به یک دانش آموز از این مناطق محروم یاری رسانید. جهت هماهنگی میتوانید با شماره ۲۹۹۰۲۶۶۲ و ۲۹۹۰۲۶۶۳ در تماس باشید.

شاید این هدیه امروز ما مشوقی برای این دانش آموز مستعد لکن بی بضاعت گردد که در آینده نه چندان دور او یکی از چهره های تاثیر گذار و ماندگار میهن عزیزمان شود.

جهت اطلاعات بیشتر با شماره های  ۲۹۹۰۲۶۶۰ آقای زیارتی ، ۲۹۹۰۲۶۶۳ آقای زمانی۲۹۹۰۲۶۶۲  خانم ملک شیخی تماس حاصل فرمایید.

 

 

* محل دریافت سایرکمک ها: ۱٫ دفتر گروه در خانه فرهنگ دانشجویی ۲٫ معاونت فرهنگی، اجتماعی و دانشجویی دانشگاه

دوستانی که مایل به همکاری در این طرح  می‌باشند، جهت اطلاع از شرایط منطقه محروم مورد نظر و تشریح فعالیت‌ها و ارایه گزارشات  می‌توانند به آدرس کانال ما مراجعه و عضو شوند.

https://telegram.me/Jahadisbu_koohrang

مطالب مرتبط

بسته