اخباراخبار مهماسلاید

آخرین مهلت ثبت نام جشن دانش آموختگی (فارغ التحصیلی) سال۱۳۹۸دانشگاه شهید بهشتی

معاونت فرهنگی و اجتماعی جشن دانش آموختگی (فارغ التحصیلی) سال ۱۳۹۸  دانشگاه  را برگزار می نماید.
 
به اطلاع دانشجویان تمامی مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه که در سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷فارغ التحصیل شده و یا تا پایان شهریور ۱۳۹۸ فارغ التحصیل خواهند شد می رساند؛ جشن دانش آموختگی دانشگاه روزهای ۱۰ و ۱۱ تیرماه ۱۳۹۸ به تفکیک دانشکده ها در تالار ابوریحان مرکز همایش های بین المللی دانشگاه برگزار خواهد شد. روز و ساعت دقیق برگزاری جشن هر یک از دانشکده ها دو هفته قبل از برگزاری جشن اطلاع رسانی خواهد شد.
 
دانشجویان شرکت کننده به موارد زیر توجه نمایند:
 
۱٫        ثبت نام صرفا از طریق سامانه اینترنتی انجام خواهد شد و اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند. آخرین مهلت ثبت نام ۱۰ خرداد ۱۳۹۸ خواهد بود.
 
۲٫     هزینه ثبت نام هر دانشجو مبلغ  ۶۵۰۰۰۰ ریال (شصت و پنج هزار تومان) است.
 
۳٫     هر دانشجو حداکثر می تواند دو همراه داشته باشد. قابل ذکر است، حضور همراهان در تالار اصلی جشن امکان پذیر نبوده، و در سالن جانبی  تالار و از طریق نمایشگر شاهد مراسم خواهند بود. بابت حضور همراهان هزینه ای دریافت نمی شود.
 
 
۴٫      لباس فرم دانش‌آموختگی برای مراسم در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت که پس از پایان برنامه تحویل گرفته می شود.
 
۵٫     تهیه عکس یادگاری در آتلیه‌ای که به همین منظور در سرسرای طبقه اول تالار ابوریحان تدارک دیده خواهد شد، ممکن خواهد بود.
 
۶٫     مسئولیت عدم دقت در وارد کردن اطلاعات در سامانه ثبت نام و پرداخت به عهده خود دانشجویان است.
 
۷٫     پس از پرداخت موفق، استرداد هزینه امکان پذیر نخواهد بود.
۸٫ثبت نام دانشجویان غیرایرانی از لینک زیر ممکن خواهد بود:
۹٫     در صورت داشتن سؤال و برخورد با هرگونه مشکل با اعلام نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی و کد ملی به پست الکترونیکی   farhangicul@sbu.ac.ir  اطلاع دهید و یا به کاربر تلگرام  https://t.me/sbuad  پیام دهید و از تماس با تلفن های معاونت خودداری فرمایید.
 
۱۰٫     اخبار جشن را می توانید از وبسایت  http://farhangi.sbu.ac.ir  و کانال تلگرام https://t.me/frsbu و صفحه ایسنتاگرام
 
پیگیری نمایید.
 
نکات مهم ثبت نام:
 
۱٫     نام کاربری شما در سامانه، شماره دانشجویی، و رمز عبورتان در اولین ورود کد ملی است که به محض ورود باید تغییر داده و رمز جدید را به خاطر بسپارید.
۲٫     در صورتی که با رمز کد ملی و یا رمزی که خودتان انتخاب کرده اید نتوانستید وارد سامانه ثبت نام جشن فارغ التحصیلی شوید، به قسمت فراموشی رمز عبور سامانه رفته و با وارد کردن شماره دانشجویی، کد ملی و ایمیلتان رمز عبور جدید دریافت نمایید.
 
۳٫     اگر با راه حل فوق موفق به ورود به سامانه نشدید شماره دانشجویی و کد ملی تان را به کاربر تلگرام  https://t.me/sbuad  و یا پست الکترونیکی  farhangicul@sbu.ac.ir   ارسال نمایید. به پیامهای فاقد شماره دانشجویی و کد ملی پاسخ داده نخواهد شد.
 
 ۴٫      درصورتی که در ابتدای ارقام کد ملی شما صفر وجود دارد و با وارد کردن صفرها وارد حساب کاربری تان نمی شوید، کد ملی تان را بدون صفرها وارد کنید.
 
۵٫     پس از ورود به سامانه و اتصال به سایت بانک و پرداخت موفق، گزینه تکمیل فرایند خرید را کلیک کنید.
 
۶٫     .برای اطلاع و اطمینان از ثبت نام خود، می توانید به حساب کاربری تان در سامانه وارد شده و از منوی وضعیت ثبت نام مشاهده نمایید.
 
 ۷٫     در صورتی که مبلغ ثبت نام از حساب شما کسر شد ولی وضعیت ثبت نامتان ناموفق بود، به هیچ عنوان پرداخت مجدد انجام ندهید. اگر  مبلغ کسر شده پس از ۷۲ ساعت به حسابتان مسترد نشد با اعلام نام و نام خانوادگی، شماره دانشجویی، کد ملی و شماره کارتی که با آن پرداخت را انجام داده اید به پست الکترونیکی farhangicul@sbu.ac.ir  و یا کاربر تلگرام   https://t.me/sbuad اطلاع دهید تا ثبت نامتان تصحیح شود. مبالغ اضافی ای که بدون توجه به نکته فوق پرداخت شده اند مسترد نمی شود.
 

ورود به سامانه ثبت نام:

http://farhangi.sbu.ac.ir/events/login.php

 

مطالب مرتبط

بسته